Kategooriad

Käesolevad tingimused on Teile abiks ja juhendiks Metsakaup e-poe vahendusel toodete ostmisel.

Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad METSAKAUP e-poe vahendusel toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

Selleks, et e-poest ostmine sujuks tõrgeteta, on vajalik, et tutvuksite enne ostu sooritamist Metsakaup e-poe kasutustingimustega.

1. Üldine

1.1  Kivimet OÜ on teenuse osutaja, kelle poolt loodud e-poe www.metsakaup.ee vahendusel toimub toodete müük teenuse kasutajale.

1.2  Klient on teenuse kasutaja, kes vormistab www.metsakaup.ee e-poes tellimuse ja identifitseerib end sisestades tellimusele oma isikuandmed.

1.3  Kivimet OÜ-l on õigus ühepoolselt muuta kasutustingimusi ning teha mistahes ajal pakutavasse E-poe teenusesse muudatusi ilma, et tal oleks kohustus teatada sellest kirjalikult teenuse kasutajale.

2. Teenuse kasutaja

2.1 Teenuse kasutajaks võib olla:

1) füüsiline isik

2) juriidiline isik

3. Hinnad

3.1 Kõik E-poes olevad hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

3.2 Kivimet OÜ-l on õigus igal ajal muuta e-poes kuvatavaid hindu.

4. Tooted

4.1 E-poes kuvatud toodete saadavus võib muutuda vastavalt lao hetkeseisule või tehniliste probleemide tõttu e-poe programmides.

4.2 Kui toode puudub laost või on ilmne, et tegelik tarneaeg on pikem kui tootelehel toodud või tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja Teiega ühendust ning pakub välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga, või toote eest makstud raha tagastatakse. Teile tagastatakse raha viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast tellimuse esitamist.

4.3 Tooteinfot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Teie viimast külastust uuenenud.

5. Ostu sooritamine

5.1 Metsakaup e-poest ostmisel toimige järgnevalt:

1) Valige välja soovitud tooted ning sisestage tellimuse täitmiseks vajalikud andmed (eesnimi, perekonnanimi, kontakttelefon, e-posti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks);

2) Valige sobiv kauba kohaletoimetamise viis;

3) Peale tellimuse vormistamist saadame Teie e-mailile tellimuse kinnituse;

4) Tasuge toodete eest internetipanga ülekandega.  Tasudes ülekandega, võtke aluseks tellimuse kinnitusel olevad andmed;

5) Väljastame Teile kauba pärast Teie poolt e-poe kaudu tellimuse esitamist ning selle eest tasumist.

6. Kohaletoimetamise tingimused

6.1 Palume Teil jälgida tellimuse vormistamisel esitatavate kontaktandmete õigsust vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Kivimet OÜ ja

kullerfirma ei vastuta toodete kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Teie poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest.

6.2 Kaubad toimetatakse Teieni Eesti Vabariigi piires Itella Smartpost, Post24, Eesti Post, DPD kuller vahendusel.

6.3 Väljaspool Eesti Vabariiki toimetatakse kaubad Teieni Eesti Posti vahendusel.

6.4 Kui olete valinud tarneviisiks pakiutomaadi (Itella Smartpost või Post 24) teenuse, siis kauba saabumisel sihtkohta teavitatakse Teid SMS-i teel.

6.5 Kõik laos olevad tooted tarnitakse üle Eesti 1-4 tööpäeva jooksul.

7. Lepingust taganemine

7.1 Kui Te soovite tellimuse esitamise järgselt ja enne Kivimet OÜ poolset täitmist lepingust taganeda, siis teatage sellest võimalikult kiiresti kirjalikult e-posti aadressile info@metsakaup.ee või helistage klienditoe telefonil +372 76 70 508. Märkige e-maili tellimuse number, millest soovite taganeda ning lisage enda kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon).

7.2 Kui taganemisavaldus jõuab meieni peale lepingu täitmist, siis toimub lepingust taganemine vastavalt e-poe kasutustingimuste 6. peatükile „Tagastusõigus“.

7.3 Kanname Teile tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kätte saamisest.

7.4 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Kivimet OÜ-le.

8. Tagastusõigus

8.1 E-poest ostetud kaupadele kehtib 14-päevane tagastusõigus kauba kätte saamisest.

8.2 Kauba tagastamise korral toimige järgnevalt:

1) Toote tagastamiseks tuleb esitada vastavasisuline kiri e-mailile info@metsakaup.ee.

2) Lepingust taganemisel tuleb Teil ostetud asi viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

3) Veenduge, et tagastatav toode oleks täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata, tagastamisel tuleb lisada tootele originaalarve.

8.3 Juhul kui peale toote tagastamist ilmneb, et toode ei vasta E-poe Kasutuslepingu 8.2 punktis toodud tingimustele, siis raha teenuse kasutajale ei tagastata ning tagastatud toode jääb teenuse osutaja juurde hoiule. Hoiustatud kaupade tagastamisega seotud kulud katab teenuse kasutaja.

8.4 Tagastamisel kantakse Teile raha tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul toote tagastamisest, tagastamisele ei kuulu postikulu, välja arvatud juhul, kui kaup ei vasta tellimusele.

8.5 Tellimusele mittevastavad kaubad on õigus ümber vahetada 14 päeva jooksul.

8.6 Raha kantakse üle samale arvelduskontole, kust toimus selle laekumine Kivimet OÜ-le.

9. Garantii ja nõuetele mittevastavate toodete tagastamine

9.1 Kivimet OÜ vastutab toodete nõuetele mittevastavuse ja puuduste eest, mis ilmnevad 2 aasta jooksul arvates toodete Teile üleandmisest.

9.2 Kivimet OÜ ei vastuta:

1) Teie süül toote halvenemise/kahjustumise eest;

2) puuduste eest, mis on tekkinud toote mittekorrapärase kasutamise tagajärjel;

3) toote normaalse füüsilise kulumise eest tavalise kasutamise korral.

9.3 Nõuetele mittevastava toote tagastamise korral kantakse toote eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie poolt näidatud pangakontole hiljemalt 30 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise ja toote tagastamise soovi kohta teate saamisest.

9.4 Ostetud toote garantii kehtivust tõendavaks dokumendiks on müügiarve ja/või ostutšekk.

10. Isikuandmed ja nende töötlemine

10.1 Kõiki e-poe külastamise ja ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi isikuandmeid käsitletakse kui konfidentsiaalset infot.

10.2 Isikuandmete allikaks on kliendisuhte tekkimine E-poes tellimuse registreerimisel.

10.3 Kaardiandmete küsimisel kasutatakse turvalist andmesidet ning turvasüsteeme. Krüptitud andmesidekanal pankadega tagab Teie isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.Teenuse osutaja sisestatud kaardi andmeid ei näe. Tehingu tegemiseks suunatakse kaardi valdaja Pankade Kaardikeskuse AS turvalisesse keskkonda. Maksmise hetkel toimub kaardi valdaja kaardiandmete sisestus kaardi valdaja poolt Kaardikeskuse serveris paiknevasse andmebaasi ning andmeid säilitatakse samuti Kaardikeskuses paiknevas serveris.

10.4 Isikuandmeid, mis on vajalikud Teile kauba vahendamiseks edastakse Teie poolt valitud kulleriteenust osutavale ettevõttele.

10.5 Kivimet OÜ kohustub mitte edastama isikuandmeid kõrvalistele isikutele.

10.6 Teil on õigus kontrollida Teid ennast puudutavaid isikuandmeid samuti neid muuta või paluda kõrvaldada.

10.7 Teenuse kasutaja annab Kivimet OÜ-le nõusoleku saata tellimuse esitamisel sisestatud elektronposti aadressil tellimuskinnituse.

10.8 Registreerides Metsakaup e-poe kasutajaks, annate Kivimet OÜ-le nõusoleku saata pakkumisi Teie poolt märgitud e-posti aadressile. Sisse logides e-poe keskkonda, on Teil võimalik pakkumiste saamisest loobuda.